Jeżeli masz już konto w naszym sklepie, wpisz proszę dane logowania.

Adresy dostawy
Możesz użyć do wysyłki adresu podanego w danych do faktury lub zdefiniować inny.
W tym celu kliknij na guzik poniżej. (Dodaj adres)
Dodaj adres
Nazwa SKU Cena Ilość / Aktualizuj Rabat Suma
 
Cena produktu
Nie wybrano metody dostawy
Wybierz metodę dostawy
 
Suma:
0,00 zł
Notatki i sugestie

Warunki sprzedaży

1. w momencie potwierdzenia przez Kupującego wysłanego przez niego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy Sprzedającym a Kupującym. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu.

2. W przypadku niedostępności towaru(lub jego części) objętego zamówieniem Kupujący jest o tym bezzwłocznie powiadomiony za pomocą e-mail-a lub telefonicznie. Do Kupującego należy w tym przypadku decyzja o "losach" zamówienia.

3. Do sprzedaży promocyjnej, oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień w tym przypadku jest możliwa tylko do wyczerpania zapasów.

4. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy towarze w chwili złożenia przez klienta zamówienia jest wiążąca i nie może zostać zmieniona. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, przeprowadzania akcji promocyjnych i dokonywania w nich zmian.

5. Dane osobowe podawane przez Kupującego wykorzystywane są tylko i wyłącznie dla celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie mogą być udostępnione osobom trzecim. Każdy klient ma prawo do wglądu , modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych.

6. Sądem właściwym do rozpatrywania wszelkich sporów jest organem właściwym dla siedziby sklepu.

 
Zamówienie
Joomla templates by a4joomla