Regulamin

Regulamin

REGULAMIN SKLEPU GABI

WARUNKI OGÓLNE:

1. Przed dokonaniem zakupu każdy Klient powinien zapoznać się z regulaminem korzystania ze sklepu internetowego GABI.

2. Sklep internetowy GABI, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.bieliznaganbi.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.

3. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym GABI, podane są w złotówkach i zawierają VAT (są cenami brutto) .

4. Oferta proponowana przez sklep jest zależna od stanu magazynowego firmy.

5. Sklep zastrzega sobie prawo do wycofania niektórych produktów ze

sprzedaży.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA:

Zamówienie można składać bezpośrednio przez sklep. Każde zamówienie musi być potwierdzone przez Klienta po otrzymaniu maila z informacją o przyjęciu zamówienia do realizacji. Zamówienia realizowane są na bieżąco zgodnie z aktualnym stanem magazynowym sklepu. Wysyłka jest realizowana do 7 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach czas ten może ulec wydłużeniu, o czym Klient jest indywidualnie informowany. Termin realizacji zamówienia to czas między potwierdzeniem i opłaceniem  złożonego Zamówienia, a przekazaniem towaru firmie przewozowej. Produkty objęte promocją są dostępne do wyczerpania zapasów. Klient może zrezygnować z zamówienia, o czym powinien poinformować mailem bądź telefonicznie. Sklep zastrzega sobie prawo do realizacji zamówień w osobnych partiach po uprzednim uzgodnieniu z zamawiającym. Po uiszczeniu opłaty zamawiający ma prawo do weryfikacji zawartości paczki w obecności osoby dostarczającej. Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień składanych przez osoby, które kilkakrotnie dokonały zwrotu towaru bez podania przyczyny oraz zamówień które nie zostały opłacone w przeszłości. Sklep Gabi nie ponosi odpowiedzialności za zamówienia składane w imieniu Klienta przez osoby trzecie. Zamówienia są realizowane na terenie całego kraju.

 FORMY PŁATNOŚCI:
Sklep GABI respektuje następujące formy płatności:
przelew - płatności dokonuje się za pomocą przelewu na konto bankowe:
KONTO: BPH 24106000760000339000091777

Zamówienie zostanie zrealizowane po wpływie należności na konto. Zamówienie niezapłacone w terminie do 14 dni zostanie anulowane.


 

ODSTĄPIENIA OD UMOWY:
Klient może odstąpić od zawartej umowy kupna w terminie 14 dni licząc od daty zakupu zgodnie z ustawą z dnia 25 grudnia 2014 r., poprzez zwrot towaru w stanie nienaruszonym. Bieliznę należy odesłać na adres:

Bielizna Gabi,

ul. Głowackiego 35a
32-800 Brzesko

Przelew zwrotny zostanie wysłany w ciagu siedmiu dni roboczych od daty otrzymania zwrotu bielizny. 
 Nie odbieramy przesyłek wysłanych za pobraniem!!!

WYMIANA TOWARU:
W ciągu 14 dni od daty zakupu istnieje możliwość wymiany rozmiaru lub koloru bielizny, pod warunkiem, że zwracany towar jest nieużywany, czysty, pozbawiony zapachów i posiada oryginalną metkę oraz opakowanie. Koszt przesyłki towaru wymienionego z winy Klienta (np. źle dobrany rozmiar) pokrywa Klient.

REKLAMACJA PRODUKTU:
Reklamacje są rozpatrywane na podstawie zgłoszenia reklamacyjnego. Reklamacja uznana odsyłana jest na koszt sklepu Gabi a reklamacja nieuznana na koszt
Klienta. 

REKLAMACJA DOSTAWY:
Przy odbiorze należy sprawdzić przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie nosi znamiona uszkodzenia lub prób otwarcia należy odmówić przyjęcia przesyłki lub w obecności kuriera lub pracownika poczty sprawdzić jej zawartość. W razie stwierdzenia niezgodności sporządzić protokół szkody.

 POLITYKA PRYWATNOŚCI:
Sklep Gabi zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych (ustawa) szanuje prawo do prywatności i nie udostępnia danych o użytkownikach osobom trzecim. Dokłada wszelkich starań, aby dane osobowe użytkowników chronione były w sposób właściwy. Aby korzystać z naszych usług, należy podać prawdziwe dane osobowe. W przeciwnym razie, sklep Gabi nie jest w stanie zrealizować oferowanych usług. Sklep Gabi nie świadczy usług anonimowym klientom. Wymaga wyłącznie danych niezbędnych do realizacji zamówienia lub opcjonalnie bezpośredniego kontaktu z użytkownikiem. Dane do realizacji zamówienia oraz inne dane kontaktowe podawane są dobrowolnie w momencie aktywacji usługi. Klient ma możliwość wglądu lub zmiany swoich danych w dowolnym momencie.

Formularze zamówień, które wymagają podania pełnych danych adresowych, są umieszczone w bezpiecznym obszarze serwisu i łączenie się z nimi odbywa się za
pośrednictwem bezpiecznego połączenia.

 

Joomla templates by a4joomla